• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кулеба запросив Британію взяти участь в деокупації Криму

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запросив Великобританію взяти участь в новій платформі по деокупації Криму

Про це йшла мова на зустрічі Кулеби з британським колегою Домініком Раабом, передає "ДС" зі посиланням на пресслужбу МЗС.

"Сторони привітали заплановане підписання Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії", — йдеться в повідомленні.

Кулеба повідомив Раабу про створення Кримської платформи — нового міжнародного майданчику, який консолідує міжнародні зусилля по деокупації Криму — і запросив Великобританію для участі в ній.

Глава української дипломатії подякував британському колезі за незмінну позицію Великобританії з підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, а також зазначив практичні кроки Сполученого Королівства на підтримку обороноздатності України і впровадження реформ.

Глави зовнішньополітичних відомств України та Великобританії підтвердили тотожність позицій по багатьох пунктах міжнародного порядку денного, домовилися про подальшу координацію дій в ООН та інших міжнародних організаціях, поглибленню співпраці в міграційній сфері, обговорили розвиток торгівлі та інвестицій між двома країнами.

Як повідомляла "ДС", перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова заявила, що Росію запросять для участі в платформі по деокупації Криму.

    Реклама на dsnews.ua