• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кулеба заявив про готовність України відновлювати Афганістан

Реклама на dsnews.ua

Українські компанії можуть взяти участь в проектах з відновлення післявоєнного Афганістану

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час пленарного засідання конференції "Афганістан 2020", передає "ДС" з посиланням на пресслужбу МЗС України.

Міністр нагадав, що Україна бере важливу участь в місії НАТО в Афганістані "Рішуча підтримка" і запевнив у продовженні цього вкладу в безпеку, мир і процвітання Афганістану і більш широкого регіону.

"Україна може багато запропонувати. Ми готові брати участь у регіональних та міжрегіональних економічних, інфраструктурних та енергетичних проєктах із залученням Афганістану. Українські компанії готові постачати промислові, будівельні товари, локомотиви, трактори, залізничне обладнання та устаткування. Наші спеціалісти готові організувати тренінги для афганських інженерів, задіяних у побудові залізничної інфраструктури та систем оповіщення", — зазначив він.

Конференція під гаслом "Мир, процвітання і самодостатність" проходить в Женеві 23-24 листопада за участю представників високого рівня 66 держав і 32 міжнародних організацій з метою консолідувати міжнародну підтримку мирного процесу в Афганістані.

Як повідомляла "ДС" 12 вересня в Катарі почалися історичні переговори між представниками екстремістського руху "Талібан" і політичним керівництвом Афганістану. Це перші майже за 20 років прямі переговори з врегулювання ситуації в країні.

    Реклама на dsnews.ua