• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Кум Ситника оцінив життя убитого ним чоловіка в 3 тис. грн

Головний детектив НАБУ Андрій Калужинський, який в 2005 році збив на смерть Миколу Ткаченка, домовлявся з матір'ю покійного Варварою Дмитрівною і дав їх сім'ї 3000 гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла сама Варвара Ткаченко в інтерв'ю " Країні ".

Як розповіла мама загиблого, Калужинський приїхав до неї в день поминок.

"Якраз були поминки, всі розійшлися і тут же приїхав автомобіль. А я думаю — негідник, свічки ще горять в будинку, візьму графин і розіб'ю йому голову. А він тоді почав вибачатися. Попросив вибачення за те, що сина вбив. Я йому сказала, щоб він дочекався своїх дітей, і йому сталося таке ж горе, як і мені. Потім він дізнається, як у матері болить серце", — сказала вона.

За її словами, Калужинський хотів оплатити похорон.

"Я йому тоді сказала: "Так ти ще мені хочеш заплатити за те, що ти мого сина вбив? Вийди, падло, з дому!". Я була готова загризти його зубами... Він тоді миттю вийшов з дому. Підійшов до моєї дочки Галини і сказав:" А давайте домовимося, щоб я вами спілкувався, а не з матір'ю ". Про що вони говорили з Галиною, я не знаю. Він дав три тисячі гривень. Я продала свиню, ми склали всі ці гроші і встановили пам'ятник", — розповіла вона.

За словами Ткаченко, до неї наступного дня після приїзду Калужинського також приїжджав прокурор Київської області та запитував, скільки Калужинський дав грошей.

"Коли я сказала, що три тисячі гривень, він дуже сильно здивувався і обурився. Він назвав його падлом і сказав, що Калужинський багач", — пригадала вона.

За її словами, їхня сім'я сподівалася, що Калужинського посадять. "Але нам багато хто відразу говорив, що він з прокуратури і його не посадять", — додала мати загиблого.

Як повідомляли ЗМІ, в 2005 році Калужинський, який в той час був співробітником прокуратури Обухівського району Київської області, їхав на автомобілі і збив пішохода в Обухові. Жертвою став 47-річний Микола Ткаченко. Він помер на місці.

Відзначимо, що Калужинський є не тільки заступником директора НАБУ Ситника, але і його кумом.

    Реклама на dsnews.ua