• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Курц поностальгував, як бачився із Зеленським без масок в Мюнхені (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Відні розпочалася зустріч президента України Володимира Зеленського з канцлером Австрії Себастьяном Курцем. Останній раз Зеленський з Курцем бачилися на Мюнхенській конференції з безпеки

Трансляція зустрічі двох лідерів країн ведеться на Facebook-сторінці Офісу президента України, передає "ДС".

"Шановні пані та панове, високоповажний пане президенте, дорогий Володимире, я дуже вдячний за твій візит до Австрії, я вдячний за ті добрі стосунки, які склалися між Україною та Австрією, і які ми підтримуємо. І я суто особисто радий, що ми бачимося знову тут і, ми підтримували гарний контакт і обмін думками. ми в Мюнхені бачилися під час конференції з питань безпеки, без масок, незадовго до того, як вибухнула епідемія коронавірусу в Європі ", — сказав Курц.

Канцлер також підкреслив, що вони з Зеленським зустрічаються в нелегкі часи. У той же час, він додав, що його контакт та особисті стосунки з президентом України — «не захмарені".

Зустріч Президента України Володимира Зеленського та Федерального канцлера Республіки Австрія Себастіана Курца з журналістами.

Зустріч Президента України Володимира Зеленського та Федерального канцлера Республіки Австрія Себастіана Курца з журналістами.

Gepostet von Офіс Президента України am Dienstag, 15. September 2020

Як повідомляла "ДС", Володимир Зеленський під час візиту до Відня у вівторок, 15 вересня, зібрався звернутися з символічною проханням до Курца назвати одну з площ австрійської столиці площею України.

    Реклама на dsnews.ua