• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Квартири для Нацгвардії: справу направили до суду

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні про заволодіння майном Національної гвардії на загальну суму 81,64 млн грн було направлено до суду

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Національного антикорупційного бюро, повідомляє "ДС".

"Обвинувальний акт стосовно 7 осіб, причетних до заволодіння майном Нацгвардії у розмірі 81,64 млн грн, скеровано до суду", — йдеться в повідомленні.

Так, у 2000-х роках ГУ внутрішніх військ МВС України (надалі реорганізовано у ГУ Нацгвардії України) та компанія-забудовник уклали угоду, згідно з якою на території колишньої військової частини у центрі Києва мали побудувати житловий комплекс із вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га у центрі Києва Нацгвардія мала отримати в житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць.

Однак у 2016-2017 рр. сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилася від квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 70 квартир у будинку, що та сама компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро "Червоний хутір"). Вартість цих квартир на 81 635 448 грн менша за ту, в яку оцінено квартири, які мали отримати Нацгвардія на старті домовленостей.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua