• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Латвія планує провести велику міжнародну конференцію по Криму

Латвія планує організувати велику міжнародну конференцію з питань окупації Криму як приклад порушення міжнародного права

Латвія планує провести велику міжнародну конференцію по Криму
Латвія планує провести велику міжнародну конференцію по Криму
Реклама на dsnews.ua

Про це йшлося на зустрічі заступника голови Верховної Ради Олени Кондратюк з віцеспікером латвійського Сейму Дагмар Бейтнере-Ле Галле, яка перебуває з візитом в Україні, і послом Латвії Ілгварсом Кляве, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу українського парламенту.

Як говориться в повідомленні, учасники зустрічі домовилися скоординувати зусилля для проведення заходів Кримської платформи,

"Зокрема, Латвія планує організувати велику міжнародну конференцію з питань окупації Криму як приклад порушення міжнародного права", — повідомили в Раді.

Крім того, на зустрічі піднімалися питання євроатлантичної інтеграції України, взаємодія в ПАРЄ і активізацію співпраці України з ініціативою Трьох морів.

Кондратюк закликала спільно реагувати на гібридні загрози в Європі, включаючи "Північний потік — 2" як геополітичний проект РФ, і незаконні вибори в Держдуму в окупованому Криму.

Під час зустрічі сторони також обговорили спільне історичне минуле двох народів, відновлення і збереження історичної пам'яті про злочини тоталітарних режимів.

"У нас є спільне минуле, але у нас також і спільне європейське майбутнє. Дуже раді і пишаємося тим, що маємо надзвичайно дружні і партнерські відносини з Латвією, як на міждержавному, так і на міжпарламентському рівні", — сказала Кондратюк.

Як писала "ДС", Україна до кінця цього року внесе на розгляд Організації Об'єднаних Націй оновлені проекти резолюцій з питання окупованого Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua