• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Лазебна пообіцяла, що з жовтня всі пенсіонери старші 75 років отримуватимуть не менше 2500 грн

З жовтня 2021 року пенсіонери старші 75 років отримуватимуть надбавку в 400 грн, а мінімальна пенсія становитиме 2500 грн

Марина Лазебна
Марина Лазебна / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна, передає "ДС".

На питання про перенесення надбавок до пенсій з липня на жовтень, Лазебна відповіла: "Програма "75 плюс", суть якої — по 400 грн давати всім людям до пенсії, і там є мінімальна гарантія в 2500 грн — вона нова, її в Україна ніколи не було. І інформація про те, що ця норма запроваджується в жовтні, з'явилася ще в лютому цього року. Почали говорити, що пропонувалося з липня ... і були різні варіанти. Але коли ми точно знали, що потрібно в березні зробити індексацію ... Індексація — це максимальне охоплення людей. і сьогодні я бачу цифри — вперше 10,5 млн пенсіонерів потрапили під різні програми підвищення, половина з них — ще й з різною надбавкою: якщо це 70-річні, то по 500 грн, 75-річні — по 400 грн".

"Немає ризику, що в жовтні вона не буде виконана. Ми готуємося, у нас точно ця програма буде виконана в жовтні", — запевнила вона.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів України на наступному засіданні розгляне питання підвищення пенсійних виплат військовослужбовцям, які вже знаходяться на пенсії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua