• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Лерос про "фак" Зеленському в Раді: Це була імпульсивна дія, але я не шкодую

Позафракційний нардеп Гео Лерос заявив, що не планував перформанс із середнім пальцем президенту, це вийшло на емоціях, але він ні про що не шкодує

Гео Лерос
Гео Лерос / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це парламентарій сказав в ефірі "Україна 24", передає "ДС".

Нагадаємо, 4 листопада під час призначення Олексія Резнікова на посаду міністра оборони Гео Лерос показав президенту Зеленському "фак".

11 листопада Леросу вручили підозру за "середній палець у Верховній Раді України".

У Держбюро розслідувань уточнили, що підозра вручена за ч. 1 ст. 296 КК України (Хуліганство).

"По-перше, за моєю інформацією, протягом кількох днів генеральний прокурор відмовлявся підписувати мені підозру, розуміючи політично вмотивовану абсурдність цієї підозри. Вони знайшли одного із заступників, якого буквально змусив Офіс президента підписати цю підозру", — сказав Лерос під час телеефіру.

Нардеп розповів, чому він так учинив у Верховній Раді.

"Було смішно чути від "Слуги народу" про сакральність ситуації. Безумовно, моя дія була імпульсивною. Більш того, в іншій ситуації я навіть засудив би такі дії з боку якогось народного депутата стосовно президента. Але враховуючи те, що президент Зеленський на обмані та на зраді зайшов у президенти України, і те, з якою сильною усмішкою він дивився на мене… Це буквально усмішка всім українцям, він веде зрадницьку політику по відношенню до всіх українців, у тому числі до своїх виборців, тому це була імпульсивна дія, я чудово це розумію.Вона не була запланована, як ДБР це намагається піднести, нібито ціла запланована акція була. Я імпульсивно відреагував на цю усмішку, оскільки Зеленський звільнив мене з посади радника президента. Безумовно, я вважаю, що такої поведінки не має бути у Верховній Раді. Але з огляду на контекст, який сьогодні є у нас у країні, я не шкодую про скоєне", — сказав він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua