• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Лерос розповів, що Зеленський наказував Арахамії вигнати його з фракції, погрожуючи розпуском Ради

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський заявляв лідеру фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії, що розпустить Верховну Раду, якщо фракція не виключить із своїх лав нардепа Гео Лероса

Про це Лерос розповів в інтерв'ю Цензор.нет, передає "ДС".

"Зеленський сказав Арахамії, що якщо мене (1 вересня — "ДС") сьогодні не виключать, він завтра розпустить парламент. Мені так сказало дуже надійне джерело. Також від народних депутатів, від заступників по фракції, мені підтвердили, що Зеленський особисто дзвонив і Арахамії, і заступникам. Вимагав підписати. ще Арахамія говорив заступникам фракції, що потрібно окремо надати для Офісу президента список тих депутатів, які не підпишуть виключення Лероса", — сказав він.

За словами Лероса, нардепи, які не проголосували за його виключення з фракції, знаходяться "під ковпаком".

Крім того, Лерос додав, що "не почув жодного радісного оплеску в парламенті", коли спікер парламенту Дмитро Разумков зачитав постанову про виключення його з фракції.

Нагадаємо, раніше нардеп Лерос звинуватив Зеленського в порушенні передвиборних обіцянок і відсутності стратегії розвитку країни. За його словами, "країна рухається в прірву", а президент тепер очолює "клани Януковича" в парламенті.

Пізніше фракція виключила Лероса зі своїх лав.

    Реклама на dsnews.ua