• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Лещенко залишається у наглядовій раді "Укрзалізниці" на три місяці

Ексжурналісту, колишньому народному депутату, а зараз члену наглядової ради "Укрзалізниці" Сергію Лещенку продовжили контракт, але тільки на три місяці

Сергій Лещенко
Сергій Лещенко
Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення Кабінету міністрів України під номером 666 підписали у п'ятницю, 18 червня, передає "ДС".

"Обрати членами наглядової ради акціонерного товариства "Українська залізниця "Лещенка Сергія Анатолійовича та Журавльова Олега Сергійовича як представників держави 20 червня 2021 року на термін до прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про обрання представників держави в наглядовій раді акціонерного товариства "Українська залізниця", але не більше ніж на три місяці з дня набрання чинності цим розпорядженням", — йдеться у документі.

Відлік почнеться у неділю, 20 червня, в день, коли у Лещенка закінчується попередній контракт. Таким чином, він може залишитися на посаді ще на три місяці.

Як повідомляла "ДС", нещодавно Сергій Лещенко потрапив у скандал, коли його дружина Анастасія Топольська (діджей Nastia) 9 травня виступила в одному з нічних клубів Москви на секс-позитивній вечірці. На критику після виступу вона відреагувала дитячим інтимним фото. Сам Лещенко сказав, що його дружина виступом у Москві нібито підтримала секс-меншини, права яких активно порушуються російською владою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua