• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Лещенко зізнався, що не отримував жодних повідомлень суду за покупки квартири

Реклама на dsnews.ua
Депутат від БПП Сергій Лещенко заявляє, заявляє, що ще не отримував ніяких повідомлень суду щодо админарушения при купівлі квартири

Про це, як передає "ДС", повідомив у коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна".

"На сьогоднішній день адвокати готують позицію. Ми не отримували жодних повідомлень від суду. Те, що вони робили тут у кулуарах - це просто політичне переслідування, оскільки вони були дуже добре попереджені, що я до них з'явлюся в п'ятницю після обіду", - зазначив Лещенко.

"Буде суд. У нас є вся доказова база того, що це справа сфальсифікована ... Ми готуємося до цього суду. Я переконаний, що чесний суд, якщо він існує в країні, він дасть оцінку, яка повністю зруйнує їхні політичні аргументи і покаже, що з нашого боку не було ніяких порушень", - додав він.

Раніше стало відомо, що Печерський районний суд Києва отримав протокол, складений Національним агентством з питань запобігання корупції (НАПК), про адміністративне правопорушення народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенко" Сергія Лещенка при купівлі квартири в Києві.

також наголошується, що агентство передало в суд компакт-диск із записом, яка підтверджує відмову Лещенко від підписання та ознайомлення з протоколом.

Відповідно до законодавства, суд повинен розглянути даний протокол протягом 15 днів.

Як повідомлялося, раніше НАПК встановило, що при покупці квартири в історичному центрі Києва Сергій Лещенко отримав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником. У відомстві заявили, що мають намір звернутися в суд.

    Реклама на dsnews.ua