• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Лещенко заявив про отримання Дубинським громадянства Румунії: нардеп відреагував "тупим довбо*бом"

Реклама на dsnews.ua
Народному депутату від "Слуги народу" Олександру Дубинскому дали громадянство Румунії

Про це заявив колишній народний депутат Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Радісна новина для депутата Олександра Дубинського! Національний орган з громадянства Румунії задовольнив його прохання і присвоїв йому громадянство цієї країни. Інформація про це міститься в наказі 272/P "Про затвердження набуття румунського громадянства для 222 людина", виданому в Бухаресті 26 лютого 2020 року", - написав Лещенко.

За його словами, Дубинський входить в список осіб, які звернулися до влади Румунії про відновлення румунського громадянства при збереженні місця проживання за кордоном.

"Тепер у Дубинського є півроку на присягу та отримання внутрішнього паспорта. Після виходу наказу він просто так не може відмовитися від громадянства Румунії. Ну а якщо буде встановлено, що він отримав його за підробленими документами (а це дуже схоже на правду), то йому загрожує від 3 до 5 років румунської в'язниці і заборону на в'їзд до ЄС на багато років", - пише Лещенко.

"Слуга" Дубинський у своєму Facebook відреагував на затвердження Лещенко.

"Сергій Лещенко повідомив, що мені видали румунське громадянство. Через дві години повідомив, що ще не видали, але обов'язково видадуть через два роки, тому що в деяких випадках потрібно додатковий час. Сергій, хочу уточнити, що в деяких випадках ніякого додаткового часу не потрібно. Наприклад, щоб вже сьогодні заявити, що ви - т¥співай длб@еб. По румунськи - nenorocit de dolby", - высказазлся парламентарій.

Шевченківський райсуд Києва зобов'язав Державне бюро розслідувань почати досудове слідство про можливе отримання Дубинським громадянства Румунії.

    Реклама на dsnews.ua