• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Льовочкін не розуміє, навіщо ГПУ дані телефону за 4 роки

Реклама на dsnews.ua
Екс-глава АП Сергій Льовочкін позитивно ставиться до бажання слідства у справі про розгін Майдану отримати доступ до його мобільного телефону, проте здивований вимогою надати дані за 4 роки (2013-17)

Про це сказали в прес-службі народного депутата, повідомляє "ДС" з посиланням на Depo.ua.

Як повідомляє прес-служба, Льовочкін вважає, що винні в насильстві проти студентів повинні бути притягнуті до відповідальності. Він вже три роки співпрацює зі слідством і дав свідчення про те, що йому було відомо у цій справі.

В той же час викликає здивування, що телефонні переговори не вилучені за період студентського Майдану 2013-2014 років, а з жовтня 2013 року по серпень 2017 року. Тобто після отримання Сергієм Льовочкіним статусу народного депутата, коли нічого, навіть віддалено пов'язаного з протестом студентів, вже не відбувалося, зазначає прес-служба депутата.

Такі дії співробітників ГПУ, на наше переконання, є незаконними і можуть бути черговим прикладом політично мотивованих переслідувань представників Опозиційного блоку з боку Генпрокуратури. Адже наявні у відкритому доступі в реєстрі судових рішень всі подібні судові рішення за будь-яким особам по цій справі передбачали надання інформації про телефонних комунікаціях за 3 дні, а за Сергію Льовочкіну - за 4 роки, йдеться в повідомленні.

Прес-служба нагадує, що саме в знак протесту проти дій колишньої влади щодо студентського Майдану Сергій Льовочкін подав у відставку з поста глави Адміністрації Президента України. Він неодноразово публічно заявляв свою позицію про те, що реальна вина за побиття людей у ніч на 30 листопада 2013 року лежить на побіжному екс-глави МВС Віталія Захарченка та "інших осіб, які в 2013 році використовували всі можливості тодішньої репресивної машини".

Звинувачення на адресу Льовочкіна звучали від втікачів Віктора Януковича і Віталія Захарченка, а також лідерів "Народного фронту". Заяви останніх народний депутат пов'язує з їх участю в нападі на телеканал "Інтер".

Нагадаємо, що суд дав санкцію Генеральній прокуратурі України на перевірку дзвінків колишнього глави Адміністрації президента Віктора Януковича Сергія Льовочкіна з листопада 2013 року по серпень 2017 року.

    Реклама на dsnews.ua