• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Литовський політолог: Саакашвілі на посаді губернатора - це було "дивно і нерозумно"

Реклама на dsnews.ua
Через історію з екс-президентом Грузії Михеилом Саакашвілі Україна виглядає безглуздо

Про це в інтерв'ю "ДС" заявив литовський політолог Кестутіс Гирнюс, очолював литовську редакцію Radio Free Europe і Central News Service of Radio Free Europe.

"Я знайшов дуже дурним і дивним уже те, що на посаду губернатора Одеси не змогли знайти нікого, крім такої дивної постаті, як Саакашвілі. Думаю, що таке і позбавлення його громадянства в тій манері, в якій це зробив Порошенко. Причини цього позбавлення, нібито з-за помилкових даних в опитувальнику, було поганим виправданням. Цього, напевно, не варто було робити", - вважає політолог.

За його словами, в цій ситуації повний набір: "Ви приймаєте кого-то, ви відбираєте у нього громадянство, він порушує закон... Все це змушує Україну виглядати менш ніж нормально функціонуючим і ефективним державою".

"І знову-таки, ваш дзвінок мені свідчить, що історія Саакашвілі розійшлася по всій Східній Європі і дійшла до Сполучених Штатів. Погуглите "Саакашвілі" зараз - і побачите, що про це пишуть Reuters, AP і маса інших", - додав Гирнюс.

В кінцевому підсумку, на його думку, все виглядає так, що "Україна - дезорганізованноє держава, не знає насправді, що робити, і сама собі створила непотрібні проблеми. Такий у неї створюється імідж. Це імідж не тої держави, в яке хочеться інвестувати".

    Реклама на dsnews.ua