• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Литва допоможе Україні з позашкільною освітою на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
У декількох містах на Донбасі незабаром стартує пілотний двосторонній литовсько-український проект "Підтримка освіти на виконання територіях Східної України. Забезпечення якості неформальної освіти"

Мета проекту залучити до позашкільної (неформального) утворення максимальна кількість дітей, зокрема на сході України, з віддалених сіл, малозабезпечених сімей, повідомляє "ДС" з посиланням на Урядовий портал.

Литовсько-український проект передбачає тренінги для вчителів, обмін досвідом для українських педагогів в Литві, консультації для керівників шкіл, також будуть створені інтернет-сторінки для кожного з міст-учасників, де можна буде знайти інформацію про всі програми з позашкільної освіти.

Проект із забезпечення якості і удосконалення системи фінансування позашкільної освіти буде реалізовувати Литовський центр дітей та молоді в 2018 - 2020 роках. Фінансування цієї роботи буде здійснювати Литовський фонд розвитку співробітництва та сприяння демократії при Міністерстві закордонних справ Литви.

    Реклама на dsnews.ua