• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Лубківський розповів, чи готовий стати спікером української делегації в ТКГ

Реклама на dsnews.ua

Один з кандидатів в спікери української делегації в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі, дипломат і колишній радник глави СБУ Маркіян Лубківський вирішить, чи погоджуватися на цю посаду, через день-два

Про це він розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Мене запитують про це (про призначення спікером в ТКГ — ред.) щодня, і я все ще кажу, що мені потрібно кілька днів для того, щоб остаточно визначитися, нічого не змінилося. Я вдячний главі української делегації Леоніду Кравчуку за таку пропозицію", — сказав він.

При цьому Лубківський додав, що йому потрібен день-два, щоб визначитися. За його словами, у відношенні Донбасу всередині України повинна бути єдина консолідована позиція.

"Президент, Верховна рада, Кабінет міністрів, РНБО і, поза всякими сумнівами, Тристороння контактна група — українська делегація — не можуть розходитися в своїх оцінках. У нас повинен бути чіткий план і чітке бачення, як вирішувати питання відновлення територіальної цілісності. Ми повинні виходити з єдиної позиції, двозначностей бути не може. Якщо я цю пропозицію прийму, я буду рекомендувати колегам в українській делегації напрацювати український план ... ми повинні розуміти не тільки, які є "червоні лінії". Але і розуміти, яким чином ми будемо повертати Донбас", — пояснив дипломат.

Раніше "ДС" писала, що серед кандидатур на посаду спікера української делегації Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі є дипломат Маркіян Лубківський.

    Реклама на dsnews.ua