• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Лукашенко готує Білорусь до введення російських окупаційних військ, — Ярош

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко готується до здачі суверенітету і введення на територію країни російського окупаційного контингенту

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив колишній лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, інформує "ДС".

"Чергова заява непрезидента Білорусі Александра Лукашенка про повне перекриття кордону з Україною є нічим іншим, як підготовкою до цілковитої здачі національного суверенітету сусідньої відносно-незалежної країни. Також, крайні заяви та дії диктаторського антибілоруського і прокремлівського режиму є підготовкою до заходження на територію Білорусі російських окупаційних сил. Все українське суспільство і влада, у першу чергу, мають чітко розуміти загрозу можливого широкомасштабного вторгнення московської орди по всьому периметру нашого кордону", — написав Ярош на своїй сторінці в Facebook.

На його думку, запорукою гідної відсічі агресору і окупанта є перш за все усвідомлення цієї загрози, постійна підготовка до асиметричної відповіді, а також єдність українського народу і Збройних Сил України.

"Будемо готові! Ми хочемо перемогти, ми можемо перемогти, ми переможемо!", — уклав Ярош.

Як повідомляла "ДС", самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua