• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Лукашенко заявив, що Путін умовляв його "по-батьківськи" поговорити з Зеленським

Реклама на dsnews.ua

Російський лідер Володимир Путін просив де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка поговорити з главою української держави Володимиром Зеленським

Про це Лукашенко сказав в інтервʼю російським ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Так, Лукашенко відповів на питання пропагандистки Маргарити Сімоньян про те, що Путін схвалював, щоб Лукашенко підтримав Зеленського

"Так, з багатьох питань… Ну, як підтримав… Ти переговори з ним, він молодий. Ну, так, по-батьківськи. Я кажу:" Добре, я вже поговорив з ним", — розповів Лукашенко про прохання Путіна.

Лукашенко розповів, що поїхав в Україну на форум регіонів двох країн і в бесіді з Володимиром Зеленським постарався переконати його, що Росія не бажає захоплювати Україну.

"Я йому розповів, що у Путіна немає такої мети … Багато таких життєвих питань, які ми обговорювали, я із Зеленським обговорював, переконував його. Розуміє людина, до мене добре ставився", — додав Лукашенко.

Лукашенко також шкодує, що Україна приєдналася до "тиску на Білорусь" після початку протестів в країні.

Нагадаємо, раніше Зеленський сказав, що де-факто президентові Білорусі Олександру Лукашенку варто було б провести повторні президентські вибори в короткі терміни.

Прессекретар міністерства закордонних справ Білорусі Анатолій Глаз пізніше заявив, що поради від президента України білоруській владі недоречні.

Також президент України заявив, що Київ не буде втручатися у вибори президента Білорусі, оскільки вони є внутрішньою справою республіки.

    Реклама на dsnews.ua