• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Луценко зізнався, що підтримує "хороші людські стосунки" із Зеленським

Реклама на dsnews.ua
Колишній генеральний прокурор Юрій Луценко і нинішній президент Володимир Зеленський України давно дружать і зараз іноді зустрічаються

Про це заявив сам Луценко в інтерв'ю "Українській правді", передає "ДС".

Його запитали, дружив він коли-то з Зеленським.

"Так. Я вважаю, що у мене і зараз нормальні людські стосунки. Давайте знову ж таки розділяти людські і службові відносини. Так часто буває. Я з тюрми, пам'ятаю, коли отримав дозвіл дзвонити, один з перших десяти дзвінків Зеленському. Я його подякував, тому що насправді на той момент "Квартал" був, мені здається, таким позитивним до мене, незважаючи на все. Наприклад, коли відкривався перший "Квартал" після мого арешту, вони говорили: "Спасибі всім, хто прийшов. Особливо дякую всім, хто не зможу прийти. Юрія Віталійовича немає". Це багато коштувало в ті часи", - розповів Луценко.

За його словами, на той момент проти режиму Януковича виступав лише "95 квартал", "не дуже сміливо, але виступав", за що Луценко їм дякував.

"Ми зустрічалися кілька разів, коли я був у ГПУ. Під час виборів я кілька разів зустрічався з паном Зеленським і паном Богданом. В його оголошення про похід на вибори, здається, десь у листопаді, і після оголошення. Це були цікаві зустрічі. Навіть у мене вдома зустрічалися. Але коли пішла вже "спека", то я не зустрічався ні з ким із кандидатів. Словом, я робив своє. Моя задача була одна - щоб вибори були без використання правоохоронної структури, без системи підкупу, яка могла бути використана, от і все ", - сказав Луценко.

Він додав, що і зараз іноді бачиться з Зеленським. "Іноді він задає питання, я відповідаю. Іноді я якусь інформацію вважаю потрібною, щоб глава держави знав. Це таке - епізодично. До речі, я не буду надувати щоки. Я вважаю, що у нас нормальні людські стосунки. Принаймні, він у цьому мене запевнив на останніх наших офіційних зустрічах. У нас були десь 3-4 великі зустрічі, коли я був генпрокурором - я розповідав йому взагалі все, що відбувалося в ГПУ", - зазначив Луценко.

Раніше Луценко звинуватив колишнього посла США в Україні Марі Йованович в дачі неправдивих свідчень у Конгресі в рамках справи про імпічмент президента Дональда Трампа.

    Реклама на dsnews.ua