• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Луценко запевняє, що не прослуховував журналістку Седлецкую

Реклама на dsnews.ua
Слідство у справі про розголошення таємниці досудового розслідування директором НАБУ Артемом Ситником не прослуховувало журналістку Наталю Седлецкую

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко в інтерв'ю "Цензор. НЕМАЄ", передає "ДС".

Він також уточнив, що доступ до телефону журналістки було надано, щоб визначити дату зустрічі з Ситником, на якій той зачитав журналістам матеріали прокурору Костянтину Кулику, зокрема, розшифровку розмов його цивільної дружини. Для виконання такої процедури оператору необхідно використовувати 14 параметрів, в тому числі мати доступ до дзвінків і повідомлень.

"Я стверджую, що в рамках цього судового рішення ми просимо від "Київстару" тільки одне: час перебування в конкретній "соте". Протягом 17 місяців. Де за цей час були журналісти, крім цього місця - нас не цікавить. Я також категорично заперечую , що ми вже когось прослуховували, а зараз нібито лише хочемо легалізувати. Слідство не цікавить нічого з їх журналістської діяльності, тільки дата перебування в приміщенні, де сталося розголошення негласних слідчих дій", - запевняє Луценко.

Як повідомляла "ДС", Печерський райсуд Києва 27 серпня дав ГПУ на її вимогу доступ до інформації телефону головного редактора програми розслідувань "Схеми" Наталії Седлецької за останні 17 місяців.

    Реклама на dsnews.ua