• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Львівська міськрада провела термінове засідання, фактично припинивши повноваження Садового

Реклама на dsnews.ua

У вівторок, 24 листопада, частина депутатів Львівської міськради зібралася на перше засідання сесії. Головує на сесії керівник Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький

У сесійній залі ще навіть не встановлена електронна система для голосування, інформує "ДС" із посиланням на Zaxid.net.

Напередодні, 23 листопада, ситуацію прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий. "Комісія хоче ранком скликати сесію, щоб депутати склали присягу. Це означає, що припиняються повноваження міського голови. А хто тоді має управляти містом? Виборча комісія цього не говорить, депутати міської ради розгублені, я б хотів, щоб ми вернулися до здорового глузду", — сказав він у відеозверненні. 

Садовий додав, що з точки зору закону його повноваження припинені. Він не збирається підписувати жодних документів, поки не буде вирішена юридична колізія.

"Сесія, що відбулася, фактично припиняє повноваження міського голови. Нової сесії ще немає. Зараз наші правники будуть вивчати, але перший раз в історії міста маємо такий казус", — заявив мер Львова вже сьогодні.

За словами Садового, перше засідання новообраної міської ради повинно було відбутися 3 грудня, але його несподівано перенесли на 24 листопада в інтересах "бізнес-угрупування".

"Забігли, стоячи проголосували самі за себе… Депутатам з інших фракцій ніхто не дзвонив", — описав Садовий перше засідання міської ради.

Він вважає, що міська виборча комісія відстоює інтереси певних кіл.

Нагадаємо, на виборах міського голови Львова переміг чинний мер Андрій Садовий, він набрав 62,8% голосів. Опонент чинного мера — Олег Синютка — вже привітав його із перемогою. Більшість на виборах до Львівської міськради здобула партія "Європейська солідарність".

    Реклама на dsnews.ua