• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Ляшко допускає щорічну вакцинацію від коронавірусу

Міністерство охорони здоров'я України розглядає можливість щосезонної вакцинації від COVID-19 і готується до цього. Яким чином і в який період це буде відбуватися, стане відомо, коли дослідження підтвердять точну тривалість імунітету після імунізації

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю НВ, передає "ДС".

За його словами, МОЗ веде переговори з компаніями про постачання вакцин від коронавірусу в 2022-2023 роках.

"Ми готуємося до цього і паралельно ведемо низку переговорів про підписання контрактів на поставку вакцин у 2022-2023 роках. Ми звернулися до Національної технічної групи експертів України, яка працює разом зі світовим співтовариством (це незалежна група експертів, не підпорядкована Міністерству охорони здоров'я) та відстежує позицію у всіх клінічних дослідженнях, наукових даних про тривалість післявакцинального імунітету до коронавірусної хвороби. Як тільки будуть чіткі підтвердження і розуміння, що імунітет триває рік-два роки, з цього і буде виходити стратегія Міністерства охорони здоров'я по щорічній вакцинації і періоду, коли краще вакцинуватися", — підкреслив Ляшко.

Нагадаємо, Ляшко обіцяє, що Україна до кінця літа 2020 отримає понад 10 млн доз вакцин від коронавірусної інфекції виробництва різних компаній.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua