• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Ляшко: Московська зозуля Тимошенко щастить Саакашвілі як Леніна в запломбированном вагоні

Реклама на dsnews.ua
Так головний Радикал країни прокоментував події навколо колишнього глави Одеської ОДА

"Тимошенко вже привезла Савченко з Росії. Тепер ця московська зозуля щастить Саакашвілі з Польщі. Чого не зробиш заради влади! Убоге і принизливе видовище, Саакашвілі - як кат український Ленін в запломбированном німецькому вагоні", - пише у Facebook глава Радикальної партії Олег Ляшко з приводу сьогоднішніх подій навколо спроби Міхеїла Саакашвілі повернутися в Україну, передає "ДС".

"Я вимагаю від цих акторів не знущатися і не принижувати наших героїв-прикордонників, прикриваючись своєю недоторканністю. Прикордонники виконують свій священний обов'язок - захист державного кордону України і не повинні бути крайніми в брудної боротьби політиків за владу. Тому наша команда захистить прикордонників і нікому не дозволить принижувати цих славних чоловіків і жінок", - написав Ляшко.

Нагадаємо, Тимошенко обіцяла сидіти з Саакашвілі в поїзді, поки з ними не зв'яжеться генеральний прокурор Юрій Луценко. Екс-президент Грузії Саакашвілі 10 вересня планує повернутися в Україну. Політик, за його словами, подорожує з українським паспортом, хоча президент Петро Порошенко в липні позбавив його громадянства України.

Спочатку планувалося, що він перетне українсько-польський кордон у пункті пропуску "Краковець". Зустрічати його там планували представники "Руху нових сил", політики й активісти. Потім було прийнято рішення, що Саакашвілі прибуде в Україну не автобусом, а потягом з Перемишля. Між тим, у Державній прикордонній службі заявили, що не збираються пропускати Саакашвілі в Україну. Напередодні у польському Жешуві Саакашвілі зустрівся з лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко, яка пояснила, що вирішила підтримати його, щоб "зупинити авторитаризм" в Україні.

Довідка. В кінці липня президент України Петро Порошенко указом позбавив українського громадянства екс-главу Одеської ОДА і лідера Руху нових сил Михайла Саакашвілі, якого сам же в травні 2015 році ввів в громадянство.

Все про спробу приїзду Саакашвілі в Україну читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua