• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Ляшко повідомив, хто отримає перше щеплення від коронавірусу

До першої вакцини від коронавірусу в Україні не залучатимуть відомих людей, аби закликати інших до вакцинації, а щеплять будь-кого з медиків

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу", інформує "ДС".

Ведуча ефіру зазначила, що у деяких країнах з першого уколу COVID-вакцини "робили певне "ритуальне дійство", залучаючи авторитетних та відомих людей".

"Україна ухвалила рішення розпочинати кампанію з медичних працівників, щоб захистити людей, які на передовій борються з коронавірусною хворобою. Я вважаю, що будь-який медичний працівник герой і він може стати тим, хто отримає перше щеплення. І ми не можемо ділити, хто більше заслуговує, а хто менше на вакцину", — сказав Ляшко.

Він додав, що влада має продемонструвати, що вакцина безпечна й ефективна. "Я особисто закликатиму своїх батьків, коли робитимуть щеплення, щоб вони запросили (журналістів, — прим. "ДС") і показали, що це батьки головного санітарного лікаря вакцинуються у своєму селі медичним працівником на місці", — сказав представник МОЗу.

Як повідомлялося, вакцинація від коронавірусу в Україні має розпочатися 15-16 лютого з щеплення медичних працівників.

Нагадаємо, станом на ранок 11 лютого в Україні було зафіксовано 5 039 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 1630 випадків більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 124 людини.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua