• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Ляшко розповів, коли звичайним українцям дозволять вакцинуватися хоча б за гроші

Реклама на dsnews.ua

Через деякий час громадянам України, які не входять групи, що пріоритетно забезпечуються безкоштовною вакциною від коронавірусу, дозволять робити щеплення на платній основі, проте зараз це питання навіть не розглядається

Таку заяву зробив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоровʼя Віктор Ляшко в ефірі Еспресо.TV, інформує "ДС".

"Ми не виключаємо, що, можливо, зʼявиться великий обʼєм вакцини, яка дозволить комусь з групи пʼятого етапу, тобто українців 18-59 років, купити цю вакцину за гроші", — сказав Ляшко.

За його словами, зараз все обсяги викуплені державою.

"Ми ще поки це питання (платної вакцинації — "ДС") навіть не розглядаємо зараз. Увесь пріоритет — виключно на забезпечення кампанії безоплатної, добровільної імунопрофілактики для населення за нашими пʼятьма етапами", — зазначив він.

В цілому Ляшко вважає, що платну вакцинацію в Україні можна буде зробити не раніше, ніж у другому півріччі 2021 року.

Як повідомляла "ДС", раніше в Міністерстві охорони здоровʼя розповіли, що українців розділили на пʼять категорій і вакцинація від коронавируса буде строго по черзі:

Перша група — медичні працівники, працівники соціальних установ, а також люди, які перебувають в цих соціальних установах закритого типу, і військовослужбовці, які захищають Україну на сході.

Друга група — люди похилого віку (60+).

Третя група — вчителі, військовослужбовці.

Четверта група — люди 18-59 років з хронічними хворобами.

Пʼята група — громадяни до 59 років.

    Реклама на dsnews.ua