• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Ляшко заявив, що в COVAX підтвердили виділення Україні вакцини від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Глобальний механізм COVAX підтвердив виділення Україні вакцини від коронавірусу, безкоштовно вакцинуватися зможуть 20% українців

Про це йдеться в повідомленні головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка в Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні стало відомо, що Україна, як одна з країн, яка включена в роботу глобального механізму COVAX, має можливість отримати вакцини від коронавірусної хвороби в кількості доз, що дорівнює 20% населення безкоштовно", — повідомив він.

За словами Ляшка, в першій половині наступного року зможуть вакцинуватися близько 4 мільйонів українців. Це буде зроблено за рахунок фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів і урядів інших країн.

"Ставимо перед собою завдання забезпечити імунізацію якомога більшої кількості населення перевіреними, якісними і безпечними вакцинами в 2021 році, як за рахунок глобальних ініціатив, так і за рахунок державного бюджету України", — заявив він.

Головний санлікар також додав, що вакцина від коронавірусу від виробника Moderna була включена в глобальний механізм COVAX.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що близько 8 млн доз вакцини від коронавірусу Україна зможе отримати в другому кварталі 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua