• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Людей достатньо: Резніков висловився про включення "слуги" Тищенка в ТКГ

Реклама на dsnews.ua

Питання включення народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка до складу української делегації в Тристоронній контактній групі не обговорювалося

Про це заявив віцепрем'єр, перший заступник глави делегації Олексій Резніков, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Наскільки мені відомо, таке не обговорювалося взагалі. Кадрові рішення про включення до складу делегації на рівні указу приймає тільки президент, а глава делегації і перші заступники можуть залучати, згідно з указом, інших представників, експертів, радників і т.д. Таких консультацій, за моєю інформацією, не велося", — повідомив він.

Резніков нагадав, що на сьогоднішній день в складі української делегації в ТКГ три народних депутата: Андрій Костін, Олександр Мережко і Галина Третьякова (всі з фракції "Слуга народу").

"Тристороння контактна група — це всього чотири робочих групи. Плюс у нас чотири представники ОРДЛО від України. Людей достатньо", — вказав він.

Резніков допускає, що подібні чутки могли з'явитися через те, що останнім часом з боку суспільства в цілому дуже велика увага до роботи делегації України в ТКГ.

"І відповідно, я б навіть сказав, що десь переоцінений рівень і статус ТКГ, але якщо вже так є, то народні депутати, як дзеркало українського суспільства, виявляють тепер особливу увагу і задають питання... Вони окремими групами просять пояснити, дати їм консультації, роз'яснити, що відбувається, які плани, і це нормально. Я вважаю, що це позитивний знак", — пояснив він.

Резніков зазначив, що Тищенко один з тих депутатів, які цікавляться, як проходить Мінський процес.

Як повідомляла "ДС", раніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли про можливе включення нардепа від "Слуги народу" Миколи Тищенка до складу Тристоронньої контактної групи.

Член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш сумнівається в тому, що Тищенко замінить експрем'єр-міністра Вітольда Фокіна.

Микола Тищенко заявив, що "йде робота" в напрямку включення його до складу ТКГ.

    Реклама на dsnews.ua