• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Лютнева ціна на газ від "Нафтогазу" відрізняється від урядової

Реклама на dsnews.ua

Газопостачальна компанія "Нафтогаз" встановила на лютий ціну на газ у розмірі 6,86 грн за кубометр, така ціна є нижчою за ту, яку раніше затвердив Кабмін

Про це йдеться у заяві ГК, оприлюдненій у Facebook, інформує "ДС".

"У лютому в рамках тарифного плану "Місячний" ціна блакитного палива – 6,86 грн/куб.м з ПДВ. Вона є нижчою за рекомендовану урядом ціну за рахунок мінімальної власної націнки", — заявили в "Нафтогазі".

В компанії зазначили, що загалом обслуговують близько 9% всіх споживачів в Україні, що складає 1,1 млн домогосподарств.

Попри на те, що уряд втрутився у формування ціни на блакитне паливо, у "Нафтогазі" стверджують, що "відкритий ринок газу в Україні продовжує працювати". 

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

На позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня НКРЕКП встановила граничний тариф на розподіл газу.

    Реклама на dsnews.ua