• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Маас про відмову Німеччини допомагати зброєю Україні: "Уявіть, якби я сказав про це Лаврову"

Німеччина не постачатиме зброю Україні, щоб Російська Федерація не вийшла з Нормандського формату

Хайко Маас
Хайко Маас / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас сказав на брифінгу з українським колегою Дмитром Кулебою в Берліні, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду

"Коли ми з міністром (закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріаном — "ДС") Ле Дріаном подзвонили пану (міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову — "ДС") Лаврову для того, щоб вплинути на можливість зустрічі в "нормандському форматі", в якому Німеччина і Франція мають роль посередника, і якби я сказав, що ми вирішили поставляти зброю одній зі сторін конфлікту, то ця телефонна розмова була б набагато коротшою, ніж вона була насправді", — сказав Маас.

Він зазначив, що від імені німецького уряду ще раз сказав Кулебі, що Німеччина буде і надалі найбільшим двостороннім донором і партнером для України.

"Ми можемо розширити можливості, якщо це буде необхідно. Ми хочемо робити внесок в те, щоб Україна розвивалася економічно, ми хочемо також підтримувати інтереси в сфері безпеки і зробити внесок в те, щоб на Донбасі запанував мир. Це наші пріоритети і Україна може далі на це покладатися ", — сказав міністр.

Як повідомляла "ДС", німецький уряд не має наміру постачати зброю Україні, незважаючи на недавні заяви співголови партії "Зелених" Роберта Габека про надання Києву "принаймні оборонних озброєнь".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua