• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Макрон зрозумів, що Путін обдурив його особисто, - Зеленський

Президент Франції Еммануель Макрон більше не довіряє російському диктатору РФ Володимирові Путіну, оскільки той обдурив його

Реклама на dsnews.ua

Про це президент України Володимир Зеленський сказав у інтерв'ю "Le Monde", передає "ДС".

"Думаю, він (Макрон — ДС) зрозумів, що Путін обдурив його особисто. За кілька днів до цього Путін дав деяким лідерам слово, що великомасштабного вторгнення не буде. Ось чому Еммануель Макрон більше не довіряє Путіну. Справді, це зайняло якийсь час, але результат є", – сказав він про раптову рішучість президента Франції щодо допомоги Україні.

Зеленський додав, що Макрон "чудово розуміє", що захист України – це захист Європи і Франції.

"Учора під час нашої бесіди я подякував йому за те, що він приділив Україні стільки часу. Він відповів: "Звичайно, але я хочу, щоб ви знали, що я роблю це заради Франції", – сказав він.

Як повідомляла "ДС", президент Франції Емануель Макрон не виключив можливості відправки до України сухопутного контингенту. Прем'єр-міністр Франції Габріель Атталь також не виключив цього. Пізніше Макрон уточнив, що буде розглядати цей сценарій у разі наступу російських окупантів в бік Одеси або Києва.

16 лютого Україна та Франція підписали угоду про співпрацю у сфері безпеки. Вона, зокрема, передбачає, що Париж виділить до 3 мільярдів євро військової допомоги Києву протягом 2024 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua