• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Малюк заявив, що СБУ планує наступного року здійснити більше ударів в глибину РФ

Голова Служби безпеки України СБУ Василь Малюк заявив, що СБУ поставила собі за мету наступного року посилити розвідувальні операції та здійснити диверсійні удари в глибині захопленої Росією території

Реклама на dsnews.ua

Про це пише Politico, передає "ДС".

"Ми не можемо розголошувати наші плани. Вони повинні залишатися шоком для ворога. Готуємо сюрпризи. Окупанти повинні розуміти, що сховатися не вийде. Ми всюди знайдемо ворога", – зазначив він у письмових відповідях виданню.

Ухиляючись від конкретики, Малюк зазначив, що цілями будуть об’єкти матеріально-технічного забезпечення та військові засоби на окупованій території України. Також будуть удари по ворогу на території РФ.

"Ми завжди шукаємо нові рішення. Значить, бавовна горітиме далі", – додав Малюк.

Він розповів, що СБУ завдає прицільних точкових ударів по ворогу.

"Ми жалимо ворога голкою прямо в серце. Кожна наша спецоперація переслідує конкретну ціль і дає свій результат. Усе це в комплексі ускладнює можливості РФ для ведення війни в Україні і наближає нашу перемогу", – зазначив керівник Служби безпеки.

Зокрема, за його словами, однією з сфер уваги буде Крим і Чорне море – бійці продовжать цьогорічні операції. Вже зараз спецслужба працює над тим, щоб відтіснити Чорноморський флот РФ з Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua