• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Малюська може піти у відставку із-за низької зарплати - вимагає мінімум 80 тис. грн

Реклама на dsnews.ua
Міністр юстиції Денис Малюська не виключає свою відставку, так як у державному секторі занадто низька заробітна плата, а йому треба годувати дітей

Про це Малюська заявив в інтерв'ю "24 каналу", інформує "ДС".

"З такою низькою зарплатою, яка у мене була в перші місяці - це 16 тисяч - за моїми розрахунками, мені має вистачити прожити рік. У мене є з попередньою, слава Богу, роботи нормальні заощадження: пенсійні і такі... Це була міжнародна організація, тому я не платив в місцевий пенсійний фонд, а в Штатах акумулювалися кошти. А так - мої витрати стандартні щомісячні істотно більшими були. Не менше 100 тисяч на місяць раніше я витрачав. Відповідно, зараз ми витрачаємо менше, намагаючись економити. Але все одно це вкрай складно", - зазначив він.

Також міністр уточнив, що в останній місяць разом з надбавками він отримав приблизно 29 тисяч гривень.

"Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тисяч - надовго мене не вистачить. Менше - це не довготривала історія працевлаштування. Четверо дітей, це вимагає коштів", - підкреслив він.

Також він зазначив, що в уряді готові підвищити зарплату, так як високий зарплати - це можливість уникнути корупції.

"Є консенсус всередині уряду. І більше того, навіть міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україні, постійно нас про це запитують. Адже розуміють уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе за рахунок чогось іншого. Це можуть бути тільки хабара або додаткові неформальні витрати під якісь зобов'язання. Ми так не працюємо. Відповідно, у нас немає іншого виходу, крім як підвищити заробітну плату", - резюмував він.

    Реклама на dsnews.ua