• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Малюська стверджує, що закон про олігархів є тимчасовим

Закон про олігархів хочуть запровадити на тимчасовий період, а далі ухвалити "цивілізовані механізми", які дозволять запобігати впливу олігархів на суспільне життя

Денис Малюська
Денис Малюська
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр юстиції Денис Малюська заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Законопроєкт про олігархів – тимчасовий. Тому що протягом періоду дії закону про олігархів будуть впроваджені цивілізовані механізми, такі самі як на Заході. Закон про лобізм, закон, який посилює інституційну спроможність Антимонопольного комітету, заміна чиновників середньої ланки, які зараз вирішують питання енергетики, антимонопольного законодавства. Судова реформа – ключ до успіху всього. Але скільки нам чекати поки ми заповними 2 тисячі вакансій суддів, де ми їх скільки візьмемо. А ми повинні застосувати механізми вже зараз", — сказав малюська.

Нагадаємо, на сайті Ради зʼявився текст проєкту закону Зеленського про олігархів. Зокрема, такий статус набуватимуть особи, які відповідатимуть чотирьом критеріям: участь у політичному житті, вплив на ЗМІ, є кінцевим бенефіціарним власником монополії, підтверджена вартість активів особи перевищує один мільйон прожиткових мінімумів (це 2 млрд 270 млн).

У пʼятницю, 4 червня, президент України Володимир Зеленський заявив, що має намір винести питання про статус олігархів в Україні на всеукраїнський референдум.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua