• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Марина Порошенко попередила, що Київ під керівництвом Кличка не готовий до боротьби з коронавірусом

Києву потрібно готуватися до стрімкого зростання темпів захворювання на COVID-19. Зараз у столиці заповнені 60% ліжок для хворих, а серед 30 тисяч лікарів лише 650 щеплених

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марина Порошенко, повідомляє LB.ua.

Зараз місто знаходиться в "помаранчевій" зоні, але темпи такі, що столиця може опинитися в "червоній" зоні вже до кінця березня. За словами Порошенко, в Києві зараз 5 009 ліжок для заражених коронавірусом, 80% із них оснащено киснем.

«На жаль, уже наближається цифра заповнюваності цих ліжок до 60%. Це високий показник. Тому сьогодні ми повинні готуватися мати запасні місця, які за необхідності потрібно буде відкрити», — сказала Марина Порошенко.

Ще одна проблема, яку не вирішила міська влада під керівництвом Віталія Кличка, — захист лікарів. Як зазначила Марина Порошенко, тільки в муніципальних медичних установах Києва працюють 30 тисяч медпрацівників. З них першу вакцину від коронавірусу отримали всього 650 осіб, а саме місто має невелику кількість вакцини.

«Працює тільки половина з 12 мобільних бригад, які повинні сьогодні робити щеплення населення. З такими темпами ми запізнюємося і не встигаємо», — попереджає вона.

    Реклама на dsnews.ua