• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Марківа привезли на Банкову: Зеленський зацікавився подробицями про італійську в’язницю

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з нацгвардійцем Віталієм Марківим одразу після його повернення на батьківщину

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з нацгвардійцем Віталієм Марківим
Президент Володимир Зеленський провів зустріч з нацгвардійцем Віталієм Марківим
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомлені пресслужби президента, інформує "ДС".

"Одразу після прибуття на батьківщину нацгвардієць Віталій Марків поїхав на зустріч з президентом України Володимиром Зеленським Зустріч відбулася в Офісі Глави держави у дуже теплій атмосфері. Президент поцікавився самопочуттям Віталія Марківа та подробицями перебування у в’язниці", – йдеться у повідомленні.

"Ви молодець. Я вас вітаю, дуже приємно зустрітися. Я вважаю, що це дійсно спільна перемога, і перш за все – перемога України на міжнародному рівні. Круто, що у нас такі бійці. Все, що було в наших силах, ми робили", – сказав Зеленський.

"Щиро дякую, пане Президенте. Ваша підтримка була для мене головним знаком – не тільки як для громадянина України, але й військовослужбовця, що Головнокомандувач є, він турбується і своїх не залишає. Для мене це було надзвичайно важливо та приємно", – відповів на це Марків.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зауважив, що Віталій Марків є студентом Національної академії внутрішніх справ. Голова МВС зазначив, що нацгвардієць має пройти медичну реабілітацію та хоче продовжити кар’єру військовослужбовця.

Президент також оцінив силу духу Віталія Марківа.

"У вас високі моральні якості, і я радий, що у нас на службі є такі військовослужбовці. Ви – приклад для багатьох", – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 3 листопада колишній боєць Національної гвардії України Віталій Марків вийшов на свободу після зняття італійським судом всіх звинувачень. Сьогодні, 4 листопада, Марків повернувся в Україну.

    Реклама на dsnews.ua