• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Масштабна війна з Росією невідворотна, — Гармаш

Президент Росії Володимир Путін буде змушений піти повномасштабною війною на Україну, щоб довести свою політичну значимість

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник ОРДЛО в українській делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в інтервʼю "Радіо Свобода", коментуючи загострення на Донбасі, передає "ДС".

"Загальний тренд такий, що Путін постійно змушений доводити, що він – сильна фігура, що він, скажемо, "помітив" цю територію і він тут господар. І, зрештою, чим далі ми від Росії, тим більше у нього буде бажання все-таки притягнути нас до себе і змусити нас підкорятися, потрапити під вплив Росії. Я думаю, що, зрештою, у нього не залишиться іншого інструменту, як, дійсно, якась військова операція", — сказав він.

На думку Гармаша, Росія не обмежиться тільки Донбасом. Він звернув увагу, що від Києва недалеко до білоруського кордону. І для російської бойової авіації така відстань не є проблемою.

"Я, чесно кажучи, не впевнений, що це буде суто на Донбасі… Думаю, що це невідворотно", — упевнений він.

При цьому член української делегації в ТКГ вважає, що Росія втратила час і перемогти вона не зможе.

"Я впевнений в тому, що це не буде тривала військова операція. Я не думаю, що вона сприятливо завершиться для Росії. Сьогодні вже, я думаю, час втрачено для того, щоб нас "поставити на коліна" саме воєнним шляхом… Ми ж готуємо свої ЗСУ. Ми готуємо навіть законодавство під територіальну оборону. Тобто я вважаю, що Україна готується", — сказав він

Як повідомляла "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов допустив загострення агресії з боку Росії, але зазначив, що українська армія постійно відпрацьовує такі варіанти.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua