• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Майбутній глава Черкащини шоумен Скічко поділився планами стати міністром

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат, колишній шоумен Олександр Скічко, кандидатуру якого схвалили на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації, заявив, що має намір просуватися далі кар'єрними сходами, в тому числі і очолити Міністерство

Про це Скічко сказав в інтервʼю виданню "Страна.ua", передає "ДС".

Скічко не став заперечувати, що в подальшому зможе використовувати посаду голови ОДА для призначення на посаду міністра. Політик зазначив, що за час депутатства "зміг досить добре вникнути у сферу інфраструктури".

"Я готовий підтвердити, що посада голови ОДА для мене – це щабель, який я буду використовувати, щоб рости і рухатися далі в карʼєрі. Сказати, що це буде посада міністра або якась інша, поки неможливо. Ніхто навіть не знає, скільки часу у мене буде на те, щоб показати результат в Черкаській області", — зазначив Скічко.

Він також розповів, що півтора роки займався вивченням інфраструктури в комітеті Верховної Ради, завдяки чому може "дискутувати з фахівцями та експертами".

"Для мене це дуже важливо – бути компетентним. Спочатку, коли я прийшов в Раду, перші два-три місяці я намагався не давати інтервʼю, тому що у журналістів було завдання запитати, що я знаю, а я відверто був готовий зізнатися, що я нічого не знаю. Я не роблю з себе людину, яка може говорити компетентно на усі теми від виборів в США до податкової реформи. Як на мене, кожен повинен відповідати за свою ділянку роботи", — додав Скічко.

Як повідомляла "ДС", 20 січня Кабінет міністрів затвердив кандидатуру нардепа від "Слуги народу", колишнього шоумена Олександра Скічка на посаду голови Черкаської ОДА.

Журналіст Денис Казанський зазначив, що тесть Скічко — мультимільйонер Леонід Юрушев.

"Статки Леоніда Юрушева оцінюється в кілька сот мільйонів доларів. Юрушев — багаторічний бізнес-партнер колишнього міністра оборони Януковича Павла Лебедєва. У 2014 році Лебедєв втік до Росії і зараз займається бізнесом в Криму", — зазначив журналіст.

    Реклама на dsnews.ua