• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Травневе ослаблення карантину в Черкасах: поліція закрила справу

Реклама на dsnews.ua

Поліція закрила кримінальну справу проти влади Черкас, які під час жорсткого карантину в травні прийняла рішення послабити заходи всупереч рішенню уряду

Про це заявила начальник сектора комунікації ГУ Національної поліції в Черкаській області Зоя Вовк, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

За її словами, місцева поліція розслідувала кримінальну справу від 1 травня за ознаками порушення правил і норм для запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням.

"Були допитані всі учасники, серед них члени Черкаського виконкому і мер міста. Також була встановлена інформація про кількість хворих, заповненості лікарень в Черкасах хворими з підтвердженим діагнозом COVID-19. Кількість хворих була під контролем, ситуація стабільна", — зазначила Вовк.

Вона також додала, що з початку розслідування і до сьогодні захворюваність в Черкасах не перевищує норму, а регіон знаходиться в "зеленій зоні".

"Відповідно 29 серпня було прийнято рішення про закриття кримінального провадження", — сказала Вовк.

Нагадаємо, 30 квітня виконавчий комітет Черкаської міської ради на засіданні фактично скасував карантин, введений через епідемію коронавірусної інфекції COVID-19.

Як писала "ДС", міська рада Івано-Франківська подала позов до Окружного адміністративного суду Києва на Кабінет міністрів України з наміром оскаржити потрапляння міста в "червону зону" карантину.

    Реклама на dsnews.ua