• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Маю честь знати по-справжньому великих людей": Порошенко подякував волонтерам за їх сумлінну працю

П'ятий президент України, лідер "ЄС" Петро Порошенко привітав волонтерів із їхнім святом

Петро Порошенко
Петро Порошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті "ЄС", передає "ДС".

"Волонтерство – одне з унікальних та найбільш виняткових явищ громадянського суспільства. У вирішальні для нашої держави часи українці змогли самоорганізуватися, проявити солідарність і виступити проти російської агресії. Волонтери і сьогодні продовжують свою невпинну працю з наближення нашої спільної перемоги", — нагадав Петро Порошенко.

"На армії та волонтерах тримається захист нашої незалежності й наших кордонів. Вас потребують знедолені сім’ї, від вас залежить добробут кожної української родини, адже, окрім постійної загрози зі східних рубежів, пандемія поставила українське суспільство перед новими викликами", — додав він.

Порошенко зазначив, що певною мірою його команда теж є волонтерами.

"Постачаємо захисні костюми, тести, ШВЛи, кисневі концентратори, окуляри, маски, пульсоксиметри. Це – дещо інший напрямок волонтерського руху, але не менш важливий. І тут так само йдеться про захист країни", — йдеться в повідомленні на сайті політсили.

"Маю високу честь знати по-справжньому великих людей, з якими пліч-о-пліч пощастило і щастить діяти під час доленосних для нашої держави подій. Дякую вам за те, що свідомо обрали цей відповідальний шлях", — підкреслив Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua