• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Майя Санду для своєї першої зарубіжної поїздки обрала Україну

Реклама на dsnews.ua

Майя Санду здійснить свій перший закордонний візит в якості президента Молдови в Україну

Про це Санду заявила 10 грудня під час зустрічі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу МЗС України.

"Дмитро Кулеба привітав Майю Санду із переконливою перемогою на президентських виборах і передав їй запрошення від імені президента України Володимира Зеленського відвідати Україну з візитом. Майя Санду прийняла запрошення і зазначила, що візит до України буде її першою закордонною поїздкою на посаді президента", — повідомили в МЗС.

Також Кулеба висловив подяку Санду за її чітку і послідовну позицію в засудженні російської агресії і окупації РФ українського Криму, а також в підтримці територіальної цілісності України. Також він запропонував президенту Молдови взяти участь в діяльності ініційованої Україною Кримської платформи.

"Зі свого боку, ми і надалі будемо підтримувати територіальну цілісність Молдови в процесі придністровського врегулювання і спільно будемо наполягати на виведенні російських військ з регіону Придністровʼя", — додав Кулеба.

Як повідомляла "ДС", 10 грудня Конституційний суд Молдови затвердив результати виборів президента, згідно з якими перемогла колишній премʼєр-міністр Майя Санду. Таким чином, вона офіційно визнана главою держави.

    Реклама на dsnews.ua