• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Мажоритарники "Слуги народу" відмовилися голосувати за держбюджет, — нардеп

Реклама на dsnews.ua

Народні депутати фракції "Слуга народу" не дають необхідної кількості голосів для ухвалення закону про державний бюджет на 2021 рік

Про це сьогодні повідомив представник президентської політсили Олександр Дубинський, передає "ДС".

За його словами, пленарні засідання на найближчі тижні (після поточної 15-18 грудня) скасовуються і відбудуться лише 25-29 грудня.

"У фракції не знайшли голосів за бюджет (проти мажоритарники, які не хочуть відбирати частину паливного акцизу у регіонів в кишеню Шмигаль) і за міністра освіти Шкарлета (проти нього виступає комітет за освітою). Якщо міністр — справа десята, то з бюджетом проблеми дуже серйозні. На сьогодні бюджет готові підтримати тільки "списочники" СН і група "Довіра", — написав одіозний нардеп у себе в Telegram.

Він також стверджує, що фракція "Батьківщина", лідером якої є Юлія Тимошенко, "просить в бюджеті окремі статті витрат "під себе", інакше голосувати не буде".

"Але якщо дати гроші "Батьківщині", тоді не зрозуміло, як пояснити їхню відсутність для своєї фракції. Тому з бюджетом — проблеми", — резюмував Дубинський.

Зауважимо, раніше нардеп фракції "Голос" Ярослав Железняк заявив, що голосів для ухвалення державного бюджету на 2021 рік у Верховній Раді "більш ніж достатньо".

    Реклама на dsnews.ua