• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Медаль за боротьбу з корупцією. На 100 антикорупціонерів витратять 700 тисяч гривень

700 тисяч гривень НАБУ витратить на те, щоб роздавати своїм вірним нагрудний знак «За вагомий внесок у боротьбу з корупцією», іменні флешки і інший антикорупційний ширвжиток

УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Якоїсь юридичної сили цей знак не має. Це просто брязкальце, яке нікому не потрібне, але ним завжди можна по п‘яні нагородити когось.

Ось уявіть собі: сидить Ситник на рівненській базі, яку йому оплачує інша людина і каже: грошей нема, але ти ж годуєш на шару керівника НАБУ, то я тобі дам нагрудний знак.

Або прибіжить до нього Калужинський (керівник групи детективів і кум) і скаже: Артемчику, я людину на пішохідному переході збив насмерть, мене відмазали, тобто допомогли боротися з корупцією. Давай дамо нагрудний знак прокурорам, які мене прикрили і не допустили, щоб я сів на 10 років.

Або от прийдуть Шерембей із Шабуніним і скажуть: за нас пару блогерів топить, давай, щоб краще топили, дамо їм от цю фігню на груди? А Ситник їм скаже: «Блогерам не давайте, бо завтра їх хтось перекупить, і вони ще проти нас почнуть писати».

Одним словом, от так весело і радісно і зовсім без корупції Ситник оприходує сімсот тисяч. А потім в своєму звіті скаже: «зловили нуль корупціонерів і роздали сто медалей за боротьбу з корупцією».

    Реклама на dsnews.ua