• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Медведчук і Кузьмін поскаржилися на Україну в ООН за коронавіруса: подробиці

Реклама на dsnews.ua
Народні депутати "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук і Ренат Кузьмін направили в ООН скаргу на нібито функціонування в Україні американських бактеріологічних лабораторій

Про це Кузьмін повідомив на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 26 травня, передає "ДС".

Нагадаємо, в квітні Кузьмін заявив про функціонування на території України 15 бактеріологічних лабораторій міністерства оборони США. На його думку, нібито наявність цих лабораторій на території нашої країни може бути пов'язано зі спалахом коронавіруса.

"Чим ще, крім зради національних інтересів, можна пояснити приховування українською владою інформації про таємні експерименти, що проводяться в Україні військовими біологами США? Чому для українського народу інформація про це має бути таємницею? Чому американські військові біологи, прикриваючись дипломатичним імунітетом, у нас можуть дозволяти собі те, що заборонено там у них? Чому українська влада відмовляється розслідувати численні факти бактеріологічного зараження і смерті серед українського населення в місцях дислокації американських бактеріологічних лабораторій? Який зв'язок між поширенням в Україні коронавіруса і діяльністю цих баклабораторий?" - написав депутат 26 травня.

За його словами, не одержавши від української влади відповідей на ці питання, нардепи були змушені звернутися з офіційною скаргою до ООН.

    Реклама на dsnews.ua