• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Медведчук своєму прототипі у фільмі про Стуса: "Світлий і позитивний образ"

Реклама на dsnews.ua
Нардеп від "Опозиційної платформи-За життя" Віктор Медведчук, який брав участь у злочинному суді над українським поетом Василем Стусом у номінальної ролі адвоката, розповів, що так і не подивився фільм "Заборонений", присвячений цим подіям

Про це він заявив в ефірі Радіо Свобода, інформує "ДС".

"Я читав багато, де згадували моє прізвище, по фільму про Стуса, і я не знайшов жодної позитивної рецензії на нього", - сказав Медведчук.

На питання, чи знає він актора, що зіграв його роль, депутат відповів, що не знає: "Кажуть, нормальна людина, і взагалі мій образ там дуже світлий і дуже позитивний".

Медведчук також заперечив тиск на авторів фільму.

"Нічого такого не було, тому що, я думаю, ті, хто придумав про Медведчука в цьому фільмі, цим єдиним хотіли залучити публіку до перегляду фільму. Інших цінностей в цьому фільмі немає. Так мені кажуть експерти, які знаються на цьому ", - зазначив політик, але додав, що його адвокат зв'язувався з авторами стрічки.

"Коли ми дізналися про це, що обговорюється це питання (освітлення у фільмі роль Медведчука в процесі над Стусом), то адвокат попередив, що якщо буде порушено законодавство і мої особисті права, ми оскаржимо і не дамо можливості цього фільму вийти на екрани. Це моє право, і ми б це зробили, і вони злякалися, тому що не можна порушувати права людини, права Медведчука в даному випадку. І тому вони зробили якусь свою сцену стосовно адвоката, і тим більше, ми ж не знаємо, хто цей адвокат. Або у фільмі є прізвище?" - запитав Медведчук.

Нагадаємо, минулого літа навколо фільму розгорівся скандал. Актори заявили, що з початкового сценарію прибрали сцену з судом над Стусом, в якому чималу роль зіграв кум Путіна Віктор Медведчук. Він був адвокатом Стуса, однак не збирався його захищати, чим сприяв злочинному суду.

Пізніше у фільмі "Заборонений" про останніх про українського поета Василя Стуса залишили сцену з судом, у якому брав участь кум Путіна Медведчук.

    Реклама на dsnews.ua