• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Медведчук приїхав до Москви, де поливав брудом Україну через перемовини по Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Нардеп від ОПЗЖ, кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук звинуватив Україну у тому що вона нібито "завела у глухий кут" перемовини у ТКГ по Донбасу

Про це Медведчук сказав у будівлі нижньої палати російського парламенту на зустрічі з головою Держдуми РФ Вʼячеславом Володіним, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Останні місяці ми чекали поліпшення ситуації для того, щоб продовжити реалізацію цього проекту, цієї ідеології "нормандського формату", — сказав Медведчук.

"Сьогодні в глухому куті пребуває формат мінських переговорів, Тристоронньої контактної групи. У глухому куті він перебуває з вини української делегації", — заявив Медведчук.

"Верховна Рада України від 15 липня 2020 ухвалила постанову (про призначення чергових місцевих виборів), в якій одним з пунктів фактично перекреслила норми, передбачені Мінською угодою, які були затверджені резолюцією Ради безпеки ООН. І саме через це положення переговори в Тристоронній контактній групі зайшли у глухий кут", — заявив він.

Медведчук висловив надію, що його сьогоднішня зустріч з головою Держдуми і подальші контакти між парламентаріями активізують переговорний процес і допоможуть "главам держав, які входять до "нормандського формату", через позицію парламентаріїв зрушити з місця ситуацію в питаннях мирного врегулювання на Донбасі".

Своєю чергою Володін заявив про необхідність активніше підключитися до діалогу депутатам європейських парламентів, які представляють "нормандський формат".

За його словами, в Німеччині та Франції "не раз говорили, що вони зацікавлені у врегулюванні ситуації в Україні".

"Ми вважаємо, що правильним буде обʼєднати всі здорові сили, і, вже використовуючи парламентський формат у рамках "нормандської четвірки", цю роботу проводити активніше. Ми вважаємо, що потрібно нам розвивати відносини між Державною думою і Верховною Радою України, і добре, що здорові сили в Україні роблять все від себе залежне для миру, для відновлення нормальної роботи економіки", — заявив Володін.

Нагадаємо, 30 вересня президент Володимир Зеленський звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації в ТКГ. Приводом послужило висловлювання Фокіна про те, що він не бачить доказів війни між Україною і Росією на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua