• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Медведчук прокоментував записи його розмов із Сурковим

Народний депутат від ОПЗЖ, кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук не готовий підтвердити достовірність опублікованих записів із голосами, схожими на його голос і голос колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю «BBC Україна», передає "ДС".

«Чи був [конкретно] така розмова, я не пам'ятаю, я стверджувати не можу. Але теми, які там лунають, — звичайно, я їх знаю. Запитайте мене, і я відповім», — заявив Медведчук.

Він підтвердив, що озвучені в записі теми з доставки електроенергії до Криму і обміну полоненими на Донбасі дійсно були на порядку денному в кінці 2014 року. При цьому Медведчук зазначив, що голос людини на записі дійсно схожий на його.

Зокрема, на запису імовірно Медведчук каже, що отримав мандат на переговори про обмін полоненими від президента України Петра Порошенка.

«Так, дійсно мені було запропоновано Порошенком зайнятися обміном ... І я врегулював питання, і ми отримали більше, ніж розраховувала українська сторона, і цей обмін відбувся 26 грудня 2014 року», — сказав Медведчук.

У названий ним день пройшов «великий обмін: 146 українських військових на 222 бойовиків "ЛДНР".

Нагадаємо, записи розмови нібито колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова і народного депутата Віктора Медведчука уважно вивчать у Службі безпеки України.

    Реклама на dsnews.ua