• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Медведєв оголосив Зеленського "продажним євреєм" на службі в СС

Колишній президент і прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що шостий президент України Володимир Зеленський раніше отримував "значні кошти з російських джерел", але тепер "служить" українським націоналістам

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву Медведєв зробив в своїй статті "Чому безглузді контакти з нинішнім українським керівництвом", яку опубліковано у російському виданні "Комерсант", повідомляє "ДС".

"Українські керівники, особливо перші особи, — люди, які не мають ніякої стійкої самоідентифікації. Нинішній президент цієї змученої країни — людина, що має певні етнічні корені, все життя говорив російською мовою. Більш того, працював в Росії й отримував значні кошти з російських джерел", — заявив в статті Медведєв.

При цьому він вважає, що Зеленський нібито "повністю поміняв політичну і моральну орієнтацію" і "відмовився від своєї ідентичності", почавши "служити" націоналістичному населенню України.

"Можна тільки уявити, як огидно йому було зробити подібне моральне "сальто-мортале". Це нагадує божевільну ситуацію, коли представники єврейської інтелігенції у нацистській Німеччині з ідейних причин попросилися б на службу в СС", — заявив Медведєв.

"Йому (Зеленському, -" ДС ") треба було вбудуватися в "пантеон героїв" цієї частини українського суспільства. Крикнути разом з ними: "Героям слава!". Прийняти безумовний авторитет таких мерзотників в якості "великих українців". Молитися про блаженну пам'ять терористів і юдофобів Бандери та Шухевича, послідовниками яких називає себе сьогодні значна частина політеліти України… Нормальна, порядна людина просто не змогла б це робити. Але, на жаль, треба. Інакше розмажуть мізки по стінах. Він дуже боїться і не любить цих людей, але змушений проповідувати їх ідеологеми, захищати огидні йому погляди. Вивернута навиворіт людина. Як в такій ситуації з ним можна вести переговори та домовлятися? Ніяк", — робить висновок Медведєв.

Як писала "ДС", 12 липня на сайті Кремля оприлюднили статтю президента Росії Володимира Путіна, в якій він назвав росіян і українців "одним народом".

Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що стаття не відрізняється оригінальністю, оскільки "переписувати історію почали ще російські царі".

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua