• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Мендель не дуже розуміє, як виконувати свою роботу, - Аслунд

Шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд прокоментував заочну сварку з Юлією Мендель у Twitter

Реклама на dsnews.ua

Він стверджує, що не чекає вибачень від речниці президента, інформує "ДС".

Коментуючи ситуацію, Аслунд підкреслив, що "це не дуже серйозно виглядає". На запитання, чи можуть різкі висловлювання Мендель бути повʼязані з якимись старими конфліктами між ними, економіст відповів, що у нього немає ніяких звʼязків з речницею українського президента, адже він її не знає.

"Я ні на що не чекаю від неї. Я її не знаю. Ця молода дівчина, вона отримала високу посаду. І, виявляється, що не дуже знає, як виконати таку роботу", — сказав Аслунд в ефірі телеканалу "Прямий".

Він також нагадав, що не був звільнений з наглядової ради "Укрзалізниці", як стверджувала у своєму коментарі Мендель, а пішов сам через проблеми з невиплатами заробітних плат членам ради.

Нагадаємо, 4 березня Юлія Мендель у себе в Twitter пафосно заявила, що президент Володимир Зеленський "готовий кинути виклик владі українських олігархів".

Андерс Аслунд у коментарях поставив під сумніви заяву речниці: "Дійсно? Він може назвати [Ігоря] Коломойського? Кинути виклик олігархам взагалі нічого не означає. Тому все так кажуть, але головна проблема — це Коломойський. Може Зеленський так говорить? Або він все ще міцно із ним? Чому всі ці маріонетки Коломойського досі його депутати?".

Мендель у відповідь звинуватила Аслунда в тому, що він поширює дезінформацію, а також засумнівалася в його професійних навичках. Своєю чергою Аслунд попросив уточнити, що саме мається на увазі під "наративами дезінформації", і заявив про необхідність вибачитися, якщо Мендель не зможе привести приклад висловлювань Зеленського про Коломойського.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua