• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Мендель оголосила, що Зеленському пресконференції не потрібні і відразу ж розповіла, коли її чекати

Президент Володимир Зеленський може провести свою велику пресконференцію приблизно 20 травня

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Таку дату назвала прессекретар глави держави Юлія Мендель в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, інформує "ДС".

"Часу точного немає, дати точної немає. ... Він (Зеленський, — "ДС") відкритий, він готовий відповідати на всі питання і далі... Я думаю, що до другої річниці (обрання на посаду, -"ДС"), це 20 травня, але не можу зараз точно про це заявити", — сказала Мендель.

При цьому вона вважає, що Зеленський не повинен проводити пресконференції часто, оскільки для комунікації використовуються й інші формати — політичні ток-шоу, блоги, онлайн-інтерв'ю.

"Президент не повинен проводити пресконференції на постійній основі, базисі. Але, тим не менш, у нас було дуже багато комунікації. Під час виборів ми об'їздили майже кожне місто, і в кожному у нас обов'язково був пресбрифінг", — розповіла прессекретар президента.

При цьому зараз в Офісі президента знаходиться близько 100 запитів на інтерв'ю від різних ЗМІ.

"Це більше ста — з різних країн, у різних месенджерах ... Ось вчора я отримала тільки десь п'ять. Один з аналітичного центру Польщі, інший — з аналітичного центру Америки. До нас ще польське видання хотіло на інтерв'ю, з Італії прийшло на інтерв'ю. Це крім українських", — заявила Мендель.

Як відомо, за майже два роки перебування на посту президента Зеленський провів лише дві великі пресконференції. Перша відбулася 10 жовтня 2019 року. Тоді президент спілкувався зі ЗМІ майже 14 годин.

Друга пресконференція відбулася 20 травня 2020 року. Через карантин вона відбулася просто неба і з обмеженою кількістю журналістів.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua