• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Мендель пообіцяла, що Зеленського внесуть в підручники історії "за боротьбу з олігархатом"

Президент Володимир Зеленський опиниться в підручниках історії за боротьбу з олігархатом в Україні та повну трансформацію країни

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю головному редактору видання ГОРДОН Олесі Бацман заявила прессекретарка президента Юлія Мендель, передає "ДС".

"Він вже увійшов туди (до підручників — "ДС"), ну він шостий президент України, звичайно. Він вже увійшов туди, як тільки він виграв ці вибори з такою електоральною революцією, він відразу повинен увійти в історію", — вважає вона.

Мендель також зазначила, що про Зеленського в майбутньому ще багато чого напишуть в підручниках.

"Він вже увійшов і ще увійде, і буде багато чого написано: і про ту ж боротьбу з олігархатом, і про повну трансформацію країни, про виведення її на абсолютно інший глобальний рівень, про розвиток нас як абсолютно конкурентної держави. Я думаю, (увійде — "ДС") як людина, яка буде формулювати ось цю самоідентичність нашу, яку, на жаль, намагалися спростити якимись формулами, які ніяк не накладалися, які він добре дуже інтуїтивно розуміє ", — додала прессекретарка Зеленського.

Відповідаючи на питання, чи будуть називати ім'ям Зеленського вулиці, Мендель зазначила, що його ім'ям вже називають дітей.

"Я не знаю, як вулиці, я цим не займаюся, але серед імен вже є Зеленський. Бачили, що найбільш екзотичні імена — там є ім'я Зеленського", — розповіла вона.

Нагадаємо, 4 березня Юлія Мендель у себе в Twitter пафосно заявила, що президент Володимир Зеленський "готовий кинути виклик владі українських олігархів".

Як повідомляла "ДС", шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд в коментарях поставив під сумнів заяву спікерки: "Дійсно? Він може назвати (олігарха Ігоря Коломойського — "ДС") Коломойського? Кинути виклик олігархам взагалі нічого не означає. Тому все так кажуть, але головна проблема — це Коломойський. Може, Зеленський так говорить? Або він все ще міцно з ним? Чому всі ці маріонетки Коломойського до сих пір його депутати? ".

Мендель у відповідь звинуватила Аслунда в тому, що він поширює дезінформацію, а також засумнівалася в його професійних навичках. У свою чергу Аслунд попросив уточнити, що саме мається на увазі під "наративами дезінформації", і заявив про необхідність вибачитися, якщо Мендель не зможе привести приклад висловлювань Зеленського про Коломойського.

Пізніше він назвав Мендель "молодою дівчиною, яка отримала високу посаду". За словами Аслунда, спікер Зеленського " не надто знає, як виконувати таку роботу ".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua